Co jsem se vlastně díky Ekopolisu dozvěděl?

Diskuse > Projekty > Co jsem se vlastně díky Ekopolisu dozvěděl?

1

Ekostarosta
01.03.2011 16:03:04
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 2
   

Zkus sem napsat, co nového nebo zajímavého jsi se v rámci projektu Ekopolis dozvěděl.

Může to být něco o nějaké zajímavé stavbě nebo události, něco ze tvého okolí nebo i něco ohledně toho, jak hrát hru, kreslit město, fotit...

Zkus napsat alespoň jeden odstavec, dost nám to pomůže při přípravě dalších projektů pro školy.

krausi
01.03.2011 16:07:24
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 3
   
Já jsem třeba zjistil, že je zajímavé jezdit do jiných měst a porovnávat je s tím, co znám. Máme u nás lepší Městský park? Co tam vlastně mají za červené stavby? Není tam vysoká Nezaměstnanost? Vzniká tam Smog? Je město dobře postavené (bylo by za něj v Ekopolisu hodně bodů?) Cestování mě teď baví o trochu víc.
wonka007
26.03.2011 9:25:06
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 2
   
Dozvěděl jsem se že učení o ekologiji může být tak zábavné.
Hošan7
11.05.2011 20:51:17
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 1
   

Jak získat další cihličky?

  • Výhrou nad Robostarostou (na hlavní stránce klikni na "Hra: Duel")

Za výhru ve hře s lehkou obtížností získáš 4 cihličky.

Za výhru ve hře se střední obtížnosti získáš 6 cihličky.

Za výhru ve hře se nejvyšší obtížnosti získáš 10 cihliček.

V každé obtížnosti můžeš vyhrát maximálně jednou, další cihličky se ti pak nepřičítají.

  • Odhozením nevhodné stavby.

Za každou stavbu, která se ti nehodí a odhodíš ji z ruky, získáš zpět 2 cihličky.

  • Úspěšným umístěním objektu s popisem do mapy

Klikni na "Mapa" na hlavní stránce, kde jsou podrobnější instrukce, jak to udělat. Za každý objekt s popisem získáš 5 cihliček.

Pozor, objekt a popis se musí líbit alespoň dvěma dalším registrovaným uživatelům, kteří mu musejí dát zdvižený palec. Pošli tedy odkaz třeba svým kamarádům nebo učiteli.

  • Splnění projektu

Klikni na Projekty na hlavní stránce, kde jsou podrobnější instrukce, jak to udělat. Za každý splněný projekt získáš 5 cihliček.

Pozor, projekt se musí líbit alespoň dvěma dalším registrovaným uživatelům, kteří mu musejí dát zdvižený palec. Pošli tedy odkaz třeba svým kamarádům nebo učiteli.

  • Dobrý příspěvek do tématické diskuse

Klikni na Diskutuj na hlavní stránce. Za každý kvalitní příspěvek do diskuse, který má alespoň 300 znaků, získáš 2 cihličky.

Pozor, příspěvek se musí líbit alespoň pěti dalším registrovaným uživatelům, kteří mu musejí dát zdvižený palec. Pošli tedy odkaz třeba svým kamarádům nebo učiteli.

Zpět na úvodní stránku.

k2007
21.04.2012 21:19:38
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 1
   
já si myslým že nás má hra naučit jak lépe poznat své město.