Programátorská chyba

Diskuse > Obecné diskuse > Programátorská chyba

1,2

Infeld
18.03.2011 14:18:25
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 2
   

Zdravím, hra a provedení skvělé.

Našel jsem jednu mouchu, kteruo by nebylo špatné odstranit:

když člověk postaví stavbu a v zápalu hry klikne záhy opté na radnici, dojde ke kolizi:

objeví se znova 3 kartičky (které byly k dispozici před postavením poslední stavby) a poklikem na ně zmizí jedna - aneb princip odhazování karet na konci tahu. Z této situace se nedá dostat, nesvítí nikde tlačítko OK, ničím se nedá vrátit, stránka se tedy musí zavřít a hra je tím zcela anulována.

Zbytečné, zkuste s tím něco udělat. Sice by člověk už neměl po odehrání kliknout na radnici, ale mně se to omylem povedlo a je zbytečné se tímto zablokovat.

Díky.

Zdravím

Hruzas
21.04.2011 7:27:55
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 2
   

Mám takovou poznámku.

Všechny věci tady na stránkách jsou fajn. ale mám malý problém.

Když chci zadat stavbu nebo místo do Mapy, objeví se mi normální tabulka na vyplnění. Avšak po vyplnění, když kliknu na Odeslat, nechce mi načíst můj příspěvek do mapy. Musí se to zrušit a nejde to ani znovu, ale už ani jiná stavba. Mám už na Mapě několik příspěvků, ale při pohledu na celou republiku se zobrazí všude, kde jsou, hromady špendlíků, ale mě se ze všech udělá jen jeden. Ostatní potom nemůžou vědět, jestli nějaké příspěvky přibyly a nemůžou je tedy ohodnotit.

Děkuji za pochopení.

KarelKomárek
12.05.2011 16:09:27
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 1
   
Ad Infeld: Už je to teď v pořádku, mne to funguje tak, že kliknutním na Radnici se nic nestane, ne?
Infeld
31.05.2011 15:13:09
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 0
   
jj, už je to v pořádku, super..
↓↓↓vojta↓↓↓
10.01.2012 10:13:00
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 3
   
STE KOKOTI POSÍLÁTE MI HESLO A MI SE TO SEKLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!