dotaz

Diskuse > Obecné diskuse > dotaz

1,2

petr.camrak
06.05.2011 11:25:38
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 0
   
Mám dotaz a nevím kam jej odeslat. V základní hře jsem se dostal na konec kdy jsem vyhrál  31 cihliček.ke stavbě dál potřebuji další cihličky nevím jak je mám dostat?? petr.camrak
Wepřisz
08.05.2011 14:00:40
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 0
   
Jsem registrovaný, ale nejdou mi přidávat body do mapy. Nevíte čím to může být?
mech
09.06.2011 16:14:56
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 0
   

Máš to napsaný ve složce Moje město.

Cihličky získáš jen jednou za každou výhru.

Dále je můžeš získat takto:

  • Úspěšným umístěním objektu s popisem do mapy

Klikni na "Mapa" na hlavní stránce, kde jsou podrobnější instrukce, jak to udělat. Za každý objekt s popisem získáš 5 cihliček.

Pozor, objekt a popis se musí líbit alespoň dvěma dalším registrovaným uživatelům, kteří mu musejí dát zdvižený palec. Pošli tedy odkaz třeba svým kamarádům nebo učiteli.

  • Splnění projektu

Klikni na Projekty na hlavní stránce, kde jsou podrobnější instrukce, jak to udělat. Za každý splněný projekt získáš 5 cihliček.

Pozor, projekt se musí líbit alespoň dvěma dalším registrovaným uživatelům, kteří mu musejí dát zdvižený palec. Pošli tedy odkaz třeba svým kamarádům nebo učiteli.

  • Dobrý příspěvek do tématické diskuse

Klikni na Diskutuj na hlavní stránce. Za každý kvalitní příspěvek do diskuse, který má alespoň 300 znaků, získáš 2 cihličky.

Pozor, příspěvek se musí líbit alespoň pěti dalším registrovaným uživatelům, kteří mu musejí dát zdvižený palec. Pošli tedy odkaz třeba svým kamarádům nebo učiteli.

Hruzas
01.04.2012 16:17:21
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 0
   
Wepřsz: mam podobný problém!!!
Hruzas
01.04.2012 16:18:31
Vytisknout příspěvek
Hodnocení 0
   
Psal sem adminum, ale napsali mi, že je to asi chyba počítače, protože se vyskytuje jen u několika lidí :(